Współprace z hotelami

Jeśli zastanawiasz się, jak to jest możliwe, że blogerzy podróżują cały rok (śpią w pięknych, luksusowych miejscach) i jeszcze na tym zarabiają – to dobrze trafiłeś.

Uwaga! Poniżej promocja e-booka, która obowiązuje tylko przez 2 tygodnie!

współprace z hotelami

Przez cztery lata podróżowania poznałam ten świat od kuchni. Wiem, co trzeba zrobić, aby podróżować na cały etat i uczynić z tego swój styl życia. Dlatego nie zamierzam mydlić Ci oczu na temat wyidealizowanego przez Instagram świata.

Pewnie pomyślisz, że cztery lata temu było łatwiej – masz rację, ja też tak uważam. Z jednej strony tych współprac było mniej. Z drugiej strony na przestrzeni czasu zrozumieliśmy ich siłę. Teraz nikogo nie dziwi, że blogerzy zarabiają na polecaniu produktów, miejsc czy usług. Niektóre hotele mają nawet specjalny budżet, który przeznaczany jest na realizację współpracy z blogerami.

A jeśli w Twojej głowie od razu pojawia się myśl: Ja nie jestem znanym blogerem podróżniczym, kto zechce ze mną współpracować? – To znak, że trafiłeś w dobre miejsce! My też zaczynaliśmy od zera.

współprace z hotelami
Nasze współprace z hotelami – Kambodża

O czym jest ten e-book?

Ten e-book, to nic innego, jak kopalnia wiedzy na temat współpracy z hotelami na całym świecie. Opowiem Ci o sekretach wszystkich influencerów (którzy korzystali z wiedzy zawartej w tej książce). Pokażę Ci, w jaki sposób innym udaje się nawiązywać najlepsze współprace i możliwość spania w luksusowych miejscach.

Przeprowadzę Cię przez cały proces, zaczynając od etycznego aspektu współprac (który moim zdaniem jest najważniejszą rzeczą w tym biznesie). Dowiesz się, jak możesz wystartować od zera i co należy zrobić, aby inni chcieli powiedzieć „tak” Twojej unikalnej ofercie. Nauczysz się także, jak stworzyć swoje portfolio.

W tym e-booku znajdziesz informacje, jak pozyskiwać ludzi, ale też, jak dbać o relację z klientem. I co najważniejsze – nauczysz się pisać wiadomości, które zachęcą do kontaktu z Tobą.

Pozwól, że udowodnię Ci, że nie potrzebujesz mieć tysięcy followersów na Instagramie. Nasza historia jest przykładem na to, że kierując się innymi wartościami – także możesz osiągnąć bardzo wiele, nawet startując od zera. Wspominam też historię z naszego wyjazdu do Azji, podczas której przez trzy miesiące spaliśmy w luksusowych miejscach, w ramach współpracy. 

Na samym końcu znajdziesz gotowe wzory z wiadomościami w języku polskim i angielskim. A także mega ważny i nieznany jeszcze tak bardzo w Polsce wzór na media kit.

Dzięki temu e-bookowi zyskasz przede wszystkim bardzo cenną wiedzę. Dowiesz się:

 • Jak zacząć.
 • Jak zbudować swoje portfolio.
 • Jak sprawić, aby ludzie chcieli z Tobą współpracować.
 • Jak dbać o relację z klientami.
 • Jak wybierać odpowiednie miejsca do współpracy.
 • Jak pisać wiadomości.
 • Jaki jest właściwy sposób współpracy z hotelami.
 • Jaki sprzęt będzie Ci potrzebny.
 • Co zrobiliśmy, że podczas naszej podróży po Azji, trzy miesiące spaliśmy za darmo w luksusowych miejscach.

Dla kogo jest ten e-book?

 • Świetnie sprawdzi się dla osób, które już podróżują, a nie wiedzą, jak mogą wycisnąć ze swoich podróży jeszcze więcej! Z dostępnych treści mogą dowiedzieć się o tym, jak współpracować z hotelami, a w późniejszym czasie – uczynić z tego nowy styl życia. Jak już wspomniałam, nie potrzebujesz wcale tysięcy obserwatorów (jeśli masz, to świetnie), liczy się wiedza i Twoje zaangażowanie.
 • Jest stworzony także dla fotografów, filmowców, grafików, freelancerów, którzy chcieliby wykorzystać swoje umiejętności, aby rozpocząć podróżowanie na cały etat. A przy okazji sprawdzić się w totalnie nowym środowisku, zyskać doświadczenie i reputację na całym świecie!
 • Dla blogerów i influencerów, którzy chcą podróżować w piękne miejsca i polecać je swoim obserwatorom.
 • Treści świetnie sprawdzą się też dla tych, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu, sięgnąć po swoje marzenia. To tutaj znajdziesz informacje o tym, jak rozpocząć współpracę od zera i zmienić swoje życie raz na zawsze.

Bez ściemy

Nie będę obiecywać Ci złotych gór, bo nie wiem, jak Ty wykorzystasz zdobytą z tej książki wiedzę. Niektórym ludziom potrzebny jest mały impuls, żeby zmienić swoje życie, inni – mogą przeczytać setki poradników, korzystać z różnych kursów i nic z tym nie zrobić. Im bardziej będziesz zasłaniał się brakiem odpowiedniego sprzętu, umiejętności, chęci, tym bardziej oddalisz się od swojego celu.

Wszystkie informacje potrzebne do nauki dostępne są w tej chwili w Internecie za darmo! My nie chodziliśmy do żadnej szkoły fotograficznej, filmowej, nie korzystaliśmy z żadnego kursu. Wszystko, czego się nauczyliśmy, pochodzi z darmowych materiałów na YouTube.

Nie będę Ci tutaj pisać, czy to dobrze czy źle. To nasz świadomy wybór. I uważam, że zasłanianie się brakami, tylko potęguje Twoją niemoc. Skup się na tym, co masz teraz.

Jeśli startujesz od zera, to przed Tobą bardzo długa droga, która niesie wiele nowych możliwości, a przede wszystkim – satysfakcji. Nic nie cieszy bardziej niż praca w wymarzonym miejscu.

Wszystko stworzyliśmy sami

Przez cały proces wszystkiego uczyliśmy się sami, nikt nie prowadził nas za rękę. Z czyjąś pomocą na pewno bylibyśmy o wiele dalej, a na swoim koncie mielibyśmy o wiele więcej zleceń. Jednak przez ten okres zyskaliśmy coś o wiele bardziej cennego. Tak naprawdę zrozumieliśmy, jak działa cały ten proces od podszewki. Co ma wpływ na to, czy współpraca dojdzie do skutku. Co więcej – możemy sprawić, aby to ludzie w przyszłości zapraszali nas do siebie, realizując kolejne pomysły.

Sytuacja z koronawirusem i turystyką na nowo

Nikt nie jest jeszcze pewny jak zakończy się sytuacja z koronawirusem, jak wpłynie na turystykę. Ale jestem świadoma, że sytuacja prędzej czy później poprawi się, a kraje na całym świecie walczyć będą, aby odzyskać swoich turystów.

Nie chcę Ci niczego gwarantować, ale myślę, że startując odpowiednio wcześnie, możesz przyczynić się do promocji i marketingu różnych miejsc. To dzięki Tobie ludzie mogą dowiedzieć się, jak aktualnie wygląda sytuacja w danym miejscu, co zmieniło się po pandemii.

Nie wiem, czy wiesz, ale podczas światowego kryzysu byliśmy na Bali, które utrzymuje się aż z ponad 70% z turystyki. Rozmawialiśmy z innymi ludźmi, którzy powiedzieli nam, że będą starali się z całych sił odzyskać turystów. Myślę, że jest to świetny czas, aby spróbować swoich sił i przyczynić się do organicznego wzrostu turystyki. 

Jak kupić e-booka?

Wszystkich zainteresowanych e-bookiem zapraszam do wysłania wiadomości prywatnej na:

Przez dwa tygodnie będzie zobowiązywała niższa cena: 60 zł. Po dwóch tygodniach cena wzrośnie do 80 zł.

współprace z hotelami
http://slovakapolka.pl/2020/10/21/napisalam-e-booka-wspolprace-z-hotelami/

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zakupu, kieruj je proszę na: justynasobest@gmail.com

Slovakapolka