Napisałam e-booka! Współprace z hotelami

Dzisiaj krótko i na temat, bo ostatnie tygodnie pochłaniają mnie nie tylko prace nad budową domku na Słowacji, ale też nad tworzeniem e-booka. Całe szczęście tekst jest już gotowy, po profesjonalnej korekcie, a w trakcie obróbki graficznej. Żeby nie przedłużać opowiem po krótce o czym jest “Od backpackersa do hotel influencera”, czyli współprace z hotelami na całym świecie!

O czym jest ten e-book?

Ten e-book, to nic innego, jak kopalnia wiedzy na temat współpracy z hotelami na całym świecie. Opowiem Ci o sekretach wszystkich influencerów (którzy korzystali z wiedzy zawartej w tej książce). Pokażę Ci, w jaki sposób innym udaje się nawiązywać najlepsze współprace i możliwość spania w luksusowych miejscach.

Przeprowadzę Cię przez cały proces, zaczynając od etycznego aspektu współprac (który moim zdaniem jest najważniejszą rzeczą w tym biznesie). Dowiesz się, jak możesz wystartować od zera i co należy zrobić, aby inni chcieli powiedzieć „tak” Twojej unikalnej ofercie. Nauczysz się także, jak stworzyć swoje portfolio.

W tym e-booku znajdziesz informacje, jak pozyskiwać ludzi, ale też, jak dbać o relację z klientem. I co najważniejsze – nauczysz się pisać wiadomości, które zachęcą do kontaktu z Tobą.

Pozwól, że udowodnię Ci, że nie potrzebujesz mieć tysięcy followersów na Instagramie. Nasza historia jest przykładem na to, że kierując się innymi wartościami – także możesz osiągnąć bardzo wiele, nawet startując od zera. Wspominam też historię z naszego wyjazdu do Azji, podczas której przez trzy miesiące spaliśmy w luksusowych miejscach, w ramach współpracy. 

Na samym końcu znajdziesz gotowe wzory z wiadomościami w języku polskim i angielskim.

Dla kogo jest ten e-book?

  • Świetnie sprawdzi się dla osób, które już podróżują, a nie wiedzą, jak mogą wycisnąć ze swoich podróży jeszcze więcej! Z dostępnych treści mogą dowiedzieć się o tym, jak współpracować z hotelami, a w późniejszym czasie – uczynić z tego nowy styl życia. Jak już wspomniałam, nie potrzebujesz wcale tysięcy obserwatorów (jeśli masz, to świetnie), liczy się wiedza i Twoje zaangażowanie.
  • Jest stworzony także dla fotografów, filmowców, grafików, freelancerów, którzy chcieliby wykorzystać swoje umiejętności, aby rozpocząć podróżowanie na cały etat. A przy okazji sprawdzić się w totalnie nowym środowisku, zyskać doświadczenie i reputację na całym świecie!
  • Dla blogerów i influencerów, którzy chcą podróżować w piękne miejsca i polecać je swoim obserwatorom.
  • Treści świetnie sprawdzą się też dla tych, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu, sięgnąć po swoje marzenia. To tutaj znajdziesz informacje o tym, jak rozpocząć współpracę od zera i zmienić swoje życie raz na zawsze.

Współprace z hotelami na wyciągnięcie ręki

Mam nadzieję, że cieszycie się tak samo jak ja! Już niedługo rusza newsletter, gdzie dostaniecie więcej szczegółowych informacji.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie śmiało: justynasobest@gmail.com

Do zobaczenia wkrótce!

Slovakapolka

2 comments
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like